Luxusní dovolená s dětmi na Šumavě

rezervace@branickov.cz 733 121 111


Menu:


Apartmány Braníčkov > Bowling > Bowling bar v areálu Braníčkov na Šumavě

Bowling bar v areálu Braníčkov na Šumavě

V apartmánové budově A je v provozu bowling bar s posezením až pro 40 osob. Bar rovněž slouží pro stravování hostů a k dalším účelům. Je prostorově ozvučen, k dispozici je i profesionální FullHD projektor, promítací plátno (150") a vysokorychlostní bezdrátový internet.

Posezení u bowlingové dráhy

V baru jsou k dispozici 2 bowlingové dráhy v jejichž těsné blízkosti se nabízí posezení až pro 20 osob; nechybí ani malý dětský koutek. Každý měsíc pořádáme bowlingové turnaje tříčlenných družstev.

Apartmány Braníčkov136
Bar u bowlingové dráhy
Apartmány Braníčkov135
Posezení u baru a bowlingové dráhy

Posezení na galerii s billiardem

Od bowlingové dráhy se dá vystoupat po schodech na galerii s posezením pro dalších 20 osob. Dobře se odsud pozoruje bowling, případně si zde můžete zahrát billiard.

Apartmány Braníčkov132
Lavice se stoly na galerii
Apartmány Braníčkov133
Posezení u billiardového stolu

Krbovna alias Červený salonek

V zadní části baru je útulný, do červena laděný salonek s velkými krbovými kamny, křesílky a gauči. Přímo vybízí k posezení u vodní dýmky či kvalitního doutníku z naší nabídky. Také si zde můžete zahrát poker, který vám rádi zapůjčíme. Kapacita krbovny je 8–10 osob.

Apartmány Braníčkov137
Červený salonek (krbovna, kuřárna)
Apartmány Braníčkov138
Nabídka originálních doutníků

Konferenční místnost s všestranným využitím

Součástí baru je samostatná nekuřácká místnost s kapacitou až 40 osob. Je ideální pro pořádání firemních akcí, večírků, svateb, oslav apod. Rovněž se dá využít jako malá tělocvična pro sportovní soustředění (tančení, aerobic aj.).

Apartmány Braníčkov140
Konferenční místnost v bowling baru

Venkovní terasa

Bowling bar je průchozí na venkovní terasu s posezením až pro 30 hostů. Terasa je jižně orientovaná a téměř po celý den se zde můžete slunit a dopřát si lahodné pokrmy z naší nabídky.

Apartmány Braníčkov154
Bowling bar v areálu Braníčkov
Apartmány Braníčkov155
Venkovní terasa před bowling barem2013–2023 © Apartmány Braníčkov | Ubytování na Šumavě — Odběr novinek Facebook ikonaWebdesign: Ladzo.cz