Luxusní dovolená s dětmi na Šumavě

rezervace@branickov.cz 733 121 111


Menu:


Apartmány Braníčkov > Ohlasy hostů

Ohlasy hostů

Strávili jsme v Apartmánech Braníčkov nádherných 5 dní. Nacházejí se v odlehlé části obce Velhartice, je tam naprosto báječný klid, krásná příroda. Ubytování je čisté a prostorné, vybavení pro wellness aktivity (bazén, sauna, vířivka) taky bez připomínek. O blaho hostů se tu od června coby provozovatelé starají velmi milí manželé Keilovi, jejichž přístup je potřeba zvláště ocenit. Nic nebyl nikdy problém dohodnout, se vším vyšli vstříc. A pokud máte rádi dobré jídlo, tak vězte, že tady jste na správné adrese. Pan Keila totiž jako kuchař opravdu "umí" a na snídaních a večeřích je to znát. Pokud toužíte zhubnout, tak tady se vám to tedy opravdu nepovede... Děkujeme za krásný pobyt a rádi někdy přijedeme zase!

David MichálekMůžeme jen doporučit, krásné prostředí, čisté perfektně vybavené apartmány,skvělá kuchyně. Děkujeme manželům Keilovým za perfektní servis a krásný pobyt v Apartmánech Na konci světa. Určitě se se zase vrátíme.

Martina BarošováÚžasné místo na strávení dovolené, nebo wellness víkendu s kámoškama či oslavy. Vynikající jídlo, příjemná obsluha, bowling, minigolf, možnost výletů po okolí, nádherné západy slunce a klid. Všem vřele doporučuji a těším se na další návštěvu.

Marketa KucerovaMilí a usměvavý lidé. Čiste a voňavé prostředí. Pán vaří úplně famózně, nejvíc nejlepší a z vlastních surovin. není nic lepšího, než si objednat něco se salátem a vidět jak ho jdou natrhat do skleníku. Všude bylinky a krásné záhonky. Vyžití i pro děti, moc jsme si to užili a to můj syn je jak na perkach. Děkujeme

Libuše Skaláková VojáčkováKrásné místo,čisto, luxusní jídlo, milá a velmi ochotná obsluha...majitelé velmi sympatičtí ,cítili jsme se,jako doma! Ani nám nevadilo ,že nebyl sníh a kvůli vichru výpadek proudu..prostě sranda a pohoda. Nechtělo se nám vůbec domů!Moc děkujeme za krásný prodlouzeny víkend a určitě se vrátíme!

Aneta JahnátkováNádherné místo, luxusní kuchyně, přátelský personál, ideální rodinná dovolená! Skvělé vyžití pro válení i aktivní dovolenou, syn nadšený, pro nás prostě ráj a určitě se znovu rádi vrátíme. Díky Keilovi, bylo nám božsky

Helena BezuchováMilý personál, vynikající jídlo, krásné prostředí

Alena PosedělováIdeální relax na konci světa. Provozovatelé To dělají srdcem a je to vidět, a navíc je pán naprosto geniální kuchař. určitě se vrátíme. Doporučuji!!!

Stanislav SitnýProžili jsme zde krásnou dovolenou díky manželům Keilovým! Krásné, čisté apartmány, pro děti zázemí venku i vevnitř. Pro dospělé bowling, minigolf, wellnes. Ideální místo pro relax. Nádherná příroda. Pan Keila je výtečný kuchař a neměl problém s mojí bezlepkovou stravou. Naprosto mě rozmazloval. Bylo nám tu krásně a určitě se moc rádi vrátíme. Přejeme Vám ať se daří

Gabriela ZelenkováKrásná červencova dovolena,kterou jsme si 2x prodlužovali z původních 5noci na 7 a nakonec na 9 více už nešlo.vse na jedničku, prostředí,jídlo,pan a paní Keilovi,TICHO, krásně vyšlo i počasí,takže super výlety a relax.a ani po těch 9 dnech se nám vůbec nechtělo odject.radi se vrátíme

Hana Bůžková DavidováVelké díky p.Jolaně a p.Františkovi za super ubytování,stravu a ostatní služby (bazén,výřivka).Byly jsme se vším maximálně spokojeni a už objednali další volný termín,kdy se budeme těšit na pobyt v krásném prostředí.Vřele všem doporučuji.

Milan BydžovskýNeskutečně krásné místo. Vynikajici zvěřinové hody.Najdete tu odpočinek v nádherné krajině. Klid,lesy a relax.Bazen,saunu,kulečník, šipky,bouling,mini golf.Obsluha je fantastická,přátelská,stále se smějící. To je místo, kam se rádi vrátíte.

Mirka ŠalyováÚžasné místo se skvělou restaurací a wellness a milými majiteli!

Jana JiraskoIdeální místo pro odpočinek pro rodiny s malými dětmi. Skvělý majitelé, úžasná kuchyně a komfortní ubytování.

Tomáš HAVELPříjemný personál, dobré jídlo, krásná příroda, klid a pohoda pro rodiny s dětmi

Andrea Javorská


Stránka: - 1 -23Další >


2013–2023 © Apartmány Braníčkov | Ubytování na Šumavě — Odběr novinek Facebook ikonaWebdesign: Ladzo.cz