Luxusní dovolená s dětmi na Šumavě

rezervace@branickov.cz 733 121 111


Menu:


Apartmány Braníčkov > Ohlasy hostů

Ohlasy hostů

Velmi se nám u Vás líbilo, ať už vysoce komfortní ubytování, které předčilo naše očekávání, tak vynikající jídlo – hlavně luxusní večeře (nikde nám nechutnalo lépe), ale také milý, vstřícný a pohodový personál, který zajistil, že jsme se u Vás cítili jako doma! Kromě toho sauna s vířivkou, bowling, sníh – co více si o dovolené přát? Přejeme mnoho spokojených zákazníků a hlavně bychom si přáli, pane Neuvirte, abyste zůstal stále takový pohodář se zlatým srdcem!

Jana a Radek Lukešovi z Pardubic

[+420] 777 205 177 ~ jonasovajana@seznam.czTouto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za krásný pobyt plný luxusního ubytování, výborného jídla a obrovskou vstřícnost. Moc jsme si to u Vás – v Apartmánech Braníčkov – užili. A to nejen ve wellness centru, bowlingu, ale také na lyžování, které nabízí nedaleké okolí. Načerpali jsme tak nové síly do stereotypního náročného každodenního kolotoče. Všem známým i neznámým Váš komplex vřele doporučujeme. Budeme se těšit na příští návštěvu. PS: I personál vícehvězdičkových hotelových řetězců by k Vám mohl jezdit na „čumendu“, jak se chovat ke svým hostům!

rodina Fedorkových

[+420] 775 916 605 ~ fedorkovad@seznam.czRádi bychom poděkovali celému personálu za příjemnou atmosféru a vstřícnost. Pobyt na Braníčkově jsme si velice užili a pupíky výbornou kuchyní potěšili :) Apartmány Braníčkov spolu se šumavskou krajinou jsou ideálním místem pro načerpání klidu a nových sil.

Vendula Mravcová a Lukáš Nosek

[+420] 776 396 588 ~ mravcova.vendula@seznam.czJsme tu první den a jsme nadšeni! Skvělé ubytování (apartmány včetně kuchyňky), domácí strava. Personál je více než vstřícný. „Baby friendly“ prostředí vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Zároveň si tu užijí i starší, kterým je k dispozici bowling a wellness. Funkční připojení na internet. Braníčkov je „na konci světa“, a proto tu jsme i my – užít si klid, ticho a krásy pošumavské přírody.

A. Vavřinová

Aranka.Rozlivkova@seznam.czDěkujeme Vám za příjemně strávenou dovolenou, Vašim apartmánům není absolutně co vytknout – krásná poloha uprostřed poklidné krajiny, luxusní prostorné čisté a teplé místnosti, milý a ochotný personál, vynikající večeře, bohaté snídaně… Ideální místo pro odpočinek, super pro rodiny s dětmi (dětský koutek apod.). Přejeme, ať se Vám daří, určitě budeme doporučovat a sami se sem budeme rádi vracet!

rodina Prynychova z Aše

j.prynychova@email.czNa podzim roku 2012 jsem v Apartmánech Braníčkov prožil perfektní prodloužený víkend. Protože často využívám služeb ubytovacích zařízení podobného typu, neočekával jsem, že by mě v Braníčkově mohlo něco překvapit – jak moc jsem se mýlil! Sympatičtí majitelé Alena a Milan Neuvirtovi mě přátelsky přivítali, jako bychom se znali už léta :) Zavedli mě do připraveného apartmánu a já se až podivil nad jeho čistotou – měli tu „vysmýčený“ snad každičký koutek, což je na české poměry vzácná výjimka… Zbožňuji malebné kulturní krajiny, venkovské samoty a jejich klid – tady v Braníčkově jsem všechno našel. Okolí je skvostné, obzvláště doporučuji cyklistický výlet na Modravu. Nesmím opomenout ani Milanovo kuchařské umění – ochutnal jsem jeho několik šumavských specialit (v některých byly použity i čerstvé hříbky z okolních lesů) a jen když si na ty dobroty vzpomenu, začnou se mi sbíhat sliny :) Usuzuji, že celý areál musí být velmi oblíbený mezi rodinami s dětmi, protože je tu pro ně snad všechno… Při nejbližší příležitosti se do Braníčkova s chutí vrátím. Děkuji majitelům za jejich lidský přístup a profesionalitu!

Luboš Moravec

provozovatel cestovatelského portálu iTRAS ~ [+420] 602 719 089 ~ info@itras.czBraníčkovský areál, kde jsme strávili příjemnou dovolenou, se nám velice líbil. Hlavně krásná šumavská příroda, pastviny, lesy, louky, rodinná klidná atmosféra komplexu a klid od rušné civilizace. Areál nabízí bohaté vyžití, my jsme využili privátní whirlpool, billiard, bowling, šipky aj. Všem doporučuji toto překrásné místo navštívit a strávit zde příjemnou dovolenou.

Roman Veselý

[+420] 606 400 844 ~ vesety@seznam.czPobyt ve Vašich apartmánech se nám velice líbil, byli jsme naprosto spokojeni. Bydlení, welness centrum, bowling a stravování je na vysoké úrovni, což nás příjemně potěšilo. Jeli jsme sice na zimní dovolenou se sněhem, který nebyl, ale vůbec nám to nevadilo, je zde mnoho dalších příležitostí. S dětmi jsme si u Vás odpočinuli a zrelaxovali. Děkujeme za hezký pobyt a za příjemný a ochotný personál. Vše hodnotíme velice kladně a můžeme jen DOPORUČIT!

Petra, Milan a Míša Čurillovi z Jihlavy

[+420] 605 230 473 ~ curillova.petra@seznam.czChtěli bychom poděkovat za krásně prožitý týden, který jsme u Vás strávili. Vzpomínky jsou od toho, aby se na věčnost zaryly do našich srdcí – na zimní dovolenou v Braníčkově budeme mít jen ty nejbáječnější! Při výstupu z auta nás do nosu „praštila“ vůně Šumavy. Ujal se nás pan Neuvirt s moc milou slečnou. Vše nám ukázali a trpělivě vysvětlovali. Z přiděleného apartmánu čišela vůně domova, byl útulně zařízený a barevně sladěný – zamilovali jsme se na první pohled. O blahodárném vlivu apartmánu a šumavského vzduchu svědčí to, že náš syn, který je zvyklý vstávat v půl sedmé, v Braníčkově „chrněl“ do devíti ráno. Strava byla vyvážená, pestrá. Za švédské stoly ke snídani jsme byli moc vděční, jelikož zavděčit se našim synům ohledně jídla je velmi těžké. Večeře byly excelentní, pana šéfkuchaře musíme jen chválit. Nesmíme zapomenout vyzdvihnout možnost relaxace a odpočinku. K nezaplacení je také dětský koutek, kde si děti mohou rozvíjet svou kreativitu a fantazii. Čas strávený ve vířivce byl skvělý! Rovněž musíme pochválit paní masérku, která je neuvěřitelně milá a jemná. Apartmány Braníčkov nezapomínají na nikoho, od nejmenších po seniory. Je zde mnoho možností, jak strávit dovolenou na Šumavě. Nejdůležitější je v dnešní době úsměv a milý přístup, což manželům Neuvirtovým a jejich personálu v žádném případě nechybí. Moc děkujeme za krásně strávený čas a v létě se určitě opět shledáme. Moc se těšíme a všem vřele doporučujeme Apartmány Braníčkov! Už teď kudy chodíme, tudy chválíme!

rodina Naihaiplova

eva.naihaiplova@seznam.czMoc rádi bychom poděkovali za pobyt u Vás. Byli jsme se vším velmi spokojeni, moc mile nás překvapilo komfortní ubytování, také jídlo bylo vynikající. Veškeré wellness služby jsem si náramně užili. A v neposlední řadě i Vy – majitelé penzionu – a Váš personál jste byli velmi příjemní a ochotní. Moc rádi se k Vám budeme vracet. Ještě jednou děkujeme za prodloužený víkend u Vás.

Renata a Petr Premovičovi

[+420] 602 147 092 ~ petr.premovic1@seznam.czČtyři ráno, velký řev! Běžím „stovku“ na čas jako každý den… pořád dokola láhev, sunar, mikrovlnka… zase politá ponožka… láhev do pusy, odříhnout, dudlíka… Ponožku do špíny, láhev do myčky, kopanec do Jirky – prosím už nechrápej! V sedm ráno budíček… udělat snídani, kakao, svačinu na cestu, utřít to kakao z podlahy a ze židle… převléknout Jiříka, převléknou Mamušu, obléknu sebe… Připravit na HORY a jedeme!!! A tam? Ticho, klid, vše v naprostém pořádku! Úžasný pokoj! Pro maminku jako stvořený... Žádné schody, žádné tahání věcí! Pro děti vyžití pro rodiče svatý klid :-) Personál úžasný! A jídlo? O tom ani nemluvím… Vše nám velice chutnalo! S celou rodinkou Vám děkujeme za nádherný pobyt :)

Martina Machúnová

MartinaMachunova@seznam.czV okolí Braníčkova je krásná příroda, a to je velká výhoda. Ochotný a milý personál, co viděl na očích, to vykonal. Rekreačního a sportovního vyžití je zde hodně, stačí jen si vybrat vhodně. Zda chcete v bowlingu někoho porazit, nebo si prostě jen v sauně orazit. Dobré a chutné bylo jídlo a k tomu to vybavené sídlo. Apartmán je sídlem nazýván, to aby verš byl rýmován :)

Michael Fischer a Šárka Vančatová

[+420] 725 843 044 ~ m.fischer@atlas.czByli jsme mile překvapeni vybavením a rozlohou apartmánu. Musíme vzpomenout i vstřícnost, ochotné a milé jednání. Jedinou naší výtkou je snad nedostatečné osvětlení při cestě z apartmánu do wellness a restaurace. Celkově jsme byli spokojeni a apartmány Braníčkov jistě doporučíme i našim známým.

Michal Compel

[+420] 725 089 737 ~ michal_compel@yahoo.comV Braníčkově jsme strávili první únorový víkend. První co nás při příjezdu uchvátilo, byl výhled na malebné kopce všude kolem. Tím ale vše teprve začínalo. Při příchodu na pokoj nám doslova spadla čelist. Viděli jsme sice hezké fotky na webu, ale ty se nedaly rovnat se skutečností. První co nám vyrazilo dech, byl prostor. Člověk bývá zvyklý na malou „kůču“ na přespání, ale tento apartmán byl větší než leckterý byt. Další, ne zcela obvyklá věc, byla naprostá čistota, nikde ani smítko prachu, ani zaschlá kapička na vodovodní baterii, umyvadle nebo dřezu. Vše vypadalo, jako kdyby to bylo postaveno a zařízeno jen kvůli nám a my byli ti první, kteří mají to potěšení strávit zde pár dní. Vyhřívané podlahy v koupelně, vestavné spotřebiče (včetně myčky s připravenými tabletami) v nové kuchyni, nový a vkusně sladěný nábytek, satelitní TV, venkovní žaluzie… Společně s ubytováním jsme měli zaplacenou i polopenzi. Každou večeři jsme si mohli vybrat ze třech chodů a že bylo z čeho vybírat! Vařil sám pan majitel a jídlo bylo výborné. Snídaně byly formou švédských stolů a stoly přetékaly pod spoustou dobrot a když byl náhodou někdo rychlejší a už by na nás nezbylo, tak se stačilo jen ozvat a stůl se zase plnil jako v pohádce :) Poslední věc, kterou chci zmínit, je úžasný přístup majitelů – manželů Neuvirtových. Je vidět, že svou práci (a občas spíš řeholi) dělají s láskou a snaží se, aby zde každý prožil krásné dny plné pohody. Vyměřené dny utekly jak voda a bylo nám hodně smutno, že už musíme jet domů, ale slíbili jsme si, že ačkoliv to nikdy neděláme, tak na tohle místo se určitě ještě vrátíme. Na závěr chci manželům Neuvirtovým popřát hodně síly, úspěchů a spokojených klientů. PS: Pan majitel mě prosil, ať mu napíšu, co se nám nelíbilo a co by měl ještě vylepšit. Hodně jsem o tom přemýšlela, ale opravu mě nenapadlo nic, co by se dalo vytknout nebo s čím bychom nebyli spokojeni.

Michaela Novotná a Petr Tlamsa

mistupanov@seznam.czJe velice těžké hodnotit různá místa a různé chutě kuchyní. Znáte to, tisíc lidí, tisíc chutí, a tak si myslím, že je to stejné i s tím, že někomu se někde líbí a někde ne. Kdyby se mě někdo před dvěma lety zeptal, jak se mi Braníčkov líbí, asi bych na něj koukala trošku divně a zeptala bych se ho, co to vůbec je. Pak jsem Braníčkov poprvé navštívila se svými přáteli a byla jsem velice překvapena. Víte, já osobně jsem spíše venkovský typ člověka, takže přeplácanost nemám ráda. Říkala jsem si, jak někdo má tolik sil vytvořit tak krásné místo plné různých možností. Velice jsem obdivovala majitele, jaké krásné prostředí v Braníčkově vybudoval. Krásné prostředí udělá dobře každému člověku. Dále bowling bar, kde si můžeme zahrát bowling a po náročném dni hlavně ochutnat výbornou večeři. Myslím si, že je to skvělá příležitost pro rodinnou dovolenou s dětmi. Děti si mohou hrát venku na velice pěkném hřišti. V Braníčkově mi bylo hezky.

Eva Jelínková

eviska1@centrum.cz


Stránka: - 1 -2Další >


2013–2019 © Apartmány Braníčkov | Ubytování na Šumavě — Odběr novinek Facebook ikonaWebdesign: Ladzo.cz