Luxusní dovolená s dětmi na Šumavě

rezervace@branickov.cz 733 121 111


Menu:


Apartmány Braníčkov > Ubytování > Časté dotazy hostů

Časté dotazy hostů

Mohu se ubytovat i se psem?

Bohužel, vzhledem k faktu, že apartmány jsou nové a chceme je jako nové zachovat pro co nejvíce hostů, není možné ubytování i pro vašeho pejska.

Mohu v apartmánech kouřit?

Ne, interiéry apartmánů, wellness centra i bowling baru jsou nekuřácké.

Má každý apartmán koupelnu?

Ano, každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Snídaně jsou vždy tak bohaté?

Ano, snídaně jsou u nás vždy tak bohaté, jako na fotografiích. Snídaňové menu obsahuje studený a teplý bufet, kvalitní kávu, vajíčka, domácí uzeniny a salámy, párky, ovoce, domácí jogurty, pečivo, müsli, obložené mísy, kakao, čaj, 100% džus aj.

Co vše je součástí polopenze?

Součástí večeře v rámci polopenze je vždy 3chodové menu - předkrm nebo polévka, výběr ze 3 hlavních jídel, dezert. Např. jako předkrm Caprese, výběr z hlavních jídel - kuřecí řízečky s letním bramborovým salátem / smetanové tagliatelle s bazalkovým pestem a parmázánem / zapečená brokolice s baby karotkou a sýrem, jako dezert vanilková zmrzlina s jahodami a šlehačkouŘíkají o nás

Krásná příroda, klid. Fajn bazén. Welness jsme nezkoušeli, tak nemohu hodnotit. Snídaně bohaté, vždy jsme si vybrali. Naprosto famózní večeře, před panem kuchařem klobouk dolů. Navíc tři chody... Pokud to bylo možné, vždy vyšli vstříc i s jídlem pro děti, tak aby to jedli.


Markéta


Zobrazit všech 41 ohlasů »
2013–2023 © Apartmány Braníčkov | Ubytování na Šumavě — Odběr novinek Facebook ikonaWebdesign: Ladzo.cz