Luxusní dovolená s dětmi na Šumavě

rezervace@branickov.cz 733 121 111


Menu:


Apartmány Braníčkov > Ubytování > Časté dotazy hostů

Časté dotazy hostů

Mohu se ubytovat i se psem?

Bohužel, vzhledem k faktu, že apartmány jsou nové a chceme je jako nové zachovat pro co nejvíce hostů, není možné ubytování i pro vašeho pejska.

Mohu v apartmánech kouřit?

Ne, interiéry apartmánů, wellness centra i bowling baru jsou nekuřácké.

Má každý apartmán koupelnu?

Ano, každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Snídaně jsou vždy tak bohaté?

Ano, snídaně jsou u nás vždy tak bohaté, jako na fotografiích. Snídaňové menu obsahuje studený a teplý bufet, kvalitní kávu, vajíčka, domácí uzeniny a salámy, párky, ovoce, domácí jogurty, pečivo, müsli, obložené mísy, kakao, čaj, 100% džus aj.

Co vše je součástí polopenze?

Součástí večeře v rámci polopenze je vždy 3chodové menu - předkrm nebo polévka, výběr ze 3 hlavních jídel, dezert. Např. jako předkrm Caprese, výběr z hlavních jídel - kuřecí řízečky s letním bramborovým salátem / smetanové tagliatelle s bazalkovým pestem a parmázánem / zapečená brokolice s baby karotkou a sýrem, jako dezert vanilková zmrzlina s jahodami a šlehačkouŘíkají o nás

Velké díky p.Jolaně a p.Františkovi za super ubytování,stravu a ostatní služby (bazén,výřivka).Byly jsme se vším maximálně spokojeni a už objednali další volný termín,kdy se budeme těšit na pobyt v krásném prostředí.Vřele všem doporučuji.


Milan Bydžovský


Zobrazit všech 41 ohlasů »
2013–2022 © Apartmány Braníčkov | Ubytování na Šumavě — Odběr novinek Facebook ikonaWebdesign: Ladzo.cz