Luxusní dovolená s dětmi na Šumavě

rezervace@branickov.cz 733 121 111


Menu:


Apartmány Braníčkov > Ubytování > Stravování v areálu Braníčkov na Šumavě

Stravování v areálu Braníčkov na Šumavě

Snídaně do postele i švédský stůl

Ubytování obsahuje bohaté snídaně. Servírují se buďto jako švédský stůl či přímo do postele. Snídaňová nabídka obsahuje studený a teplý bufet, bio vajíčka, domácí uzeniny a salámy, párky, ovoce, domácí jogurty, pečivo, müsli, obložené mísy, kakao, čaj, 100% džus aj.

snidane-006
Snídaně formou švédského stolu
Apartmány Braníčkov143
Křehké pečivo a koblihy ke snídani

Vydatné obědy a večeře regionální kuchyně

Pokud vás unavuje vaření, přikupte si k pobytu polopenzi Připravíme vám šumavské speciality, které hned jen tak někde neochutnáte – např. starošumavský kuřecí steak plněný uzeným a cibulkou s liškami, šumavské bramboráky a další pochoutky dle regionálních receptur; velmi oblíbený je např. i tatarák z pravé svíčkové.

Lahodná káva Varesina a špičková vína

Nejen naši hosté, ale i my si denně pochutnáváme na italské gourmet kávě Varesina – umíme ji připravit a servírovat jako v 5hvězdičkovém hotelu. Také dovážíme moravská vína od jednoho z nejlepších a často oceňovaných vinařů v ČR, Vinařství Kubík, viz vinný lístek (PDF); vína si můžete nakoupit i domů.

kava-varesina
Rodinná italská káva Varesina
moravska-vina-kubik
Vína Vinařství Kubík

Letní speciality přímo z lesa a ze zahrady

V létě v naší zahradě a okolních lesích dozrává nejrůznější ovoce. Pochutnáte si na čerstvých jahodách a malinách, pečených ovocných moučnících a dalších lahůdkách.

Gastronomie na přání

Pokud máte na stravování speciální požadavky, rádi je s vámi projednáme. Zajišťujeme slavnostní grilování a opékání, speciální rauty apod.

Apartmány Braníčkov141
Grilované selátko

Specialita podniku – braníčkovská voda!

V Braníčkově čerpáme čistou pitnou vodu z podzemních zřídel** – její kvalita vysoce přesahuje přísné limity kojeneckých vod. Rádi vám ji naservírujeme ve skleněném džbánku a ochutíme čerstvou limetkou a bylinkami z naší bylinkové zahrádky.Říkají o nás

Rádi bychom poděkovali celému personálu za příjemnou atmosféru a vstřícnost. Pobyt na Braníčkově jsme si velice užili a pupíky výbornou kuchyní potěšili :) Apartmány Braníčkov spolu se šumavskou krajinou jsou ideálním místem pro načerpání klidu a nových sil.


Vendula Mravcová a Lukáš Nosek


Zobrazit všech 16 ohlasů »
2013–2019 © Apartmány Braníčkov | Ubytování na Šumavě — Odběr novinek Facebook ikonaWebdesign: Ladzo.cz