Luxusní dovolená s dětmi na Šumavě

rezervace@branickov.cz 733 121 111


Menu:


Apartmány Braníčkov > Ubytování > Typy pobytů v areálu Braníčkov na Šumavě

Typy pobytů v areálu Braníčkov na Šumavě

Pobytové balíčky

Pravidelně pro vás připravujeme cenově výhodné pobytové balíčky. Rádi vám sestavíme i jakýkoliv pobytový balíček na míru. Balíčky najdete v rezervačním systému pod záložkou "balíčky".

Rodinná dovolená s dětmi

Jsme přímo stvořeni pro pobyty rodin s dětmi. Ubytujeme vás v prostorných apartmánech, nabídneme chutné jídlo, děti se vydovádí na dětském hřišti, zahrajete si bowling, odreagujete se ve wellness centru.

Relaxační a wellness pobyty

U nás si plnými doušky vychutnáte půvaby venkova. Obklopí vás ticho a klid šumavské samoty. Odpočinete si a naberete nové síly ve wellness centru. Dopřejete si relaxační masáž nebo koupel ve vyhřívaném bazénu.

Apartmány Braníčkov
Koupel ve vyhřívaném bazénu solárními pane…

Romantické pobyty a víkendy pro dva

Překvapte svého partnera dárkovým poukazem na romantický víkend. Apartmán vám vyzdobíme květinami a připravíme lahodné víno či šampaňské. Vhod jistě přijde privátní vířivka a vyhřívaný bazén.

Apartmány Braníčkov1
Romantický víkend v Apartmánech Braníčkov

Sportovní soustředění

Náš areál je vhodný i pro soustředění dětských sportovních oddílů. K dispozici je travnaté multifunkční fotbalové hřiště (45 × 30 m),aerobic apod. .

Apartmány Braníčkov159
Fotbalové hřiště v areálu Braníčkov

Firemní pobyty

Jestliže plánujete teambuildingovou či jinou firemní akci, napište nám vaše požadavky, sestavíme vám nabídku, kterou neodmítnete – firmy u nás mají výrazné slevy! Během vaší akce můžete využívat konferenční místnost, bavit se v bowling baru, posedět v krbovně s doutníkem, odpočívat ve wellness centru či grilovat na zahradě; na přání zajistíme jakékoliv občerstvení. V celém areálu je dostupný bezdrátový vysokorychlostní internet; k dispozici je také profesionální FullHD projektor a promítací plátno (150"); v bowling baru je prostorové ozvučení.

Apartmány Braníčkov165
Zábava v bowling baru

Zahradní párty

Rozlehlá zahrada areálu Braníčkov se skvělé hodí pro pořádání slavností pod širým nebem, garden party apod. Připravíme kompletní občerstvení, rožněná selátka, grilovaná vepřová kolena, uzené kýty a další pochoutky.

Apartmány Braníčkov141
Grilované selátko na garden party


Říkají o nás

Ubytování i vše kolem bylo super. Majitelé, restaurace, zábava .... prostě všechno. A pokud se vyskytl problém, domluvili jsme se tak, že se to vyřešilo. Takže naprostá spokojenost.


Kateřina


Zobrazit všech 41 ohlasů »
2013–2023 © Apartmány Braníčkov | Ubytování na Šumavě — Odběr novinek Facebook ikonaWebdesign: Ladzo.cz